Všeobecná zdravotní sestra

Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum na Hvězdové a Terapeutické centrum v JMK – substituční program, vypisuje výběrové řízení na místo: Všeobecná zdravotní sestra, úvazek 0,5 – 0,9.

Staňte se součástí organizace, která už více než 30 let pomáhá lidem osvobodit se od závislosti anebo od tíživé situace, která jim zabraňuje žít plnohodnotný život.

Společnost Podané ruce o.p.s. je obecně prospěšná společnost, která prostřednictvím bezmála pěti desítek sociálních a zdravotních služeb pečuje o tisíce klientů ve třech regionech České republiky. Poskytuje všestrannou podporu a profesionální služby v oblastech prevence a léčby návykového chování, programů pro děti a mládež a duševního zdraví. Zaměřuje se také práci s lidmi v konfliktu se zákonem, ochranu veřejného zdraví a minimalizaci rizik a mezinárodní spolupráci.

Jako dlouholetý poskytovatel zdravotních a sociálních služeb se rozhodly Podané ruce aktivně pomoci i v době pandemie COVID-19 zajištěním testování a očkování pro ohrožené skupiny i širokou veřejnost.

Náplň práce:

  • přímá práce s klienty metadonového substitučního programu (provádění zdravotnických výkonů dle pokynů lékaře nebo nadřízeného,
  • toxikologická vyšetření, zdravotní ošetření),
  • v případě absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách rozšíření přímé práce s klienty formou individuálních pohovorů,
  • vedení zdravotnické dokumentace.

Požadujeme:

  • ukončené studium SZŠ ( VOŠ, VŠ), případně specializovaná způsobilost odpovídající zákonu č. 201/2017 Sb.,
  • věk minimálně 21 let,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Společnosti Podané ruce, o.p.s.

Výhodou:

  • zkušenost z práce s klienty se závislostí, nebo s Romy,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • flexibilita.

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr – úvazek 0,5 – 0,9 dle možností a domluvy. V případě úvazku 0,9 se jedná o práci na dvou centrech (Hvězdová 18 a Kopečná 44). Jedná se o ambulantní provoz, žádné noční směny. Pracovní doba po-pá 6:30 – 12:30/15:00 (dle centra), cca. 1x za měsíc víkendové služby,
  • 2 hod. sobota a 2 hod. neděle v dopoledních hodinách.,
  • plat při plném úvazku od 25 280 Kč do 37 170 Kč,
    + víkendové služby na DPP 270Kč/hod.
    + osobní hodnocení
    + v případě závazku absolvování Kurzu pro pracovníky v sociálních službách, možnost navýšení mzdy o cca 2 000 Kč ihned od nástupu.
  • podpora v dalším vzdělávání,
  • 6 týdnů dovolené,
  • práce pod odbornou supervizí,
  • tvůrčí a podnětné pracovní prostředí,
  • sick days.

Uzávěrka přihlášek: do 16. 3. 2024

Plánovaný termín pohovorů: 19. 3. 2024 podle počtu zájemců, čas bude upřesněn.

Plánovaný nástup:  květen 2024, nebo dle domluvy.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (ve kterém prosím uveďte i Vámi preferovanou výši úvazku) na e-maily: kozel@podaneruce.cz a strnadova@podneruce.cz