Terapeut /terapeutka

Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji vypisuje výběrové řízení na místo: terapeut/terapeutka.

úvazek 0,5 – 0,6

Náplň práce:

  • terapie a poradenství zejména v oblasti závislostí (gambling tématika),
  • práce v Brně a také v detašovaném pracovišti (2 dny v týdnu),
  • propagace a rozvoj služby, síťování

Požadavky:

  • VŠ vzdělání humanitního zaměření (psychologie, sociální práce, sociální pedagogika apod.),
  • hotový nebo alespoň započatý psychoterapeutický výcvik,
  • orientace v adiktologické problematice je výhodou,
  • samostatnost a zodpovědnost ve vedení klientů,
  • respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Společnosti Podané ruce, o.p.s.

Výhody:

  • možná flexibilita v plánování pracovní doby,
  • možnost supervizí s teamem Terapeutického centra,
  • vzdělávání v oboru.

Nabízí:

  • smlouvu na dobu určitou – zástup za mateřskou,
  • zodpovědnou a samostatnou práci,
  • zázemí zavedené neziskové organizace,
  • zaškolení a práci ve zkušeném terapeutickém týmu,
  • mzda při plném úvazku, VŠ vzdělání a praxe např. 5 let: 28 280 Kč + 2 000 Kč základní osobní ohodnocení,
  • týden dovolené navíc (+ týden dodatkové dovolené), celkem tedy 6 týdnů,
  • roční odměna.

Podrobné informace o našem centru získáte na: http://terapiejmk.podaneruce.cz/

Uzávěrka přihlášek: 3. 9. 2019

Plánovaný termín pohovorů: září 2021

Plánovaný nástup: říjen/listopad 2021 (nebo dle domluvy)

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: kotrasova@podaneruce.cz.

V motivačním dopise nezapomeňte osvětlit, proč Vás naše pracovní nabídka zaujala, jak o práci terapeuta přemýšlíte a z jakého důvodu je pro Vás zajímavé dělat právě pro naši společnost.

Pokud Vás do 10. 9. 2021 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.

Kontaktní osoba: Bc. Katarína Kotrasová (zástupkyně vedoucího TC JMK), M: +420 778 744 683