Pracovník do KC v Uherském Hradišti

Společnost Podané ruce o.p.s., Kontaktní centrum v Uherském Hradišti, Šromova 145, Uherské Hradiště, vypisuje výběrové řízení na místo:o Sociální pracovník/pracovnice.

Úvazek 1,0

Náplň práce:

  • kontaktní sociální práce s uživateli nealkoholových drog,
  • výměnný program a další Harm Reduction služby,
  • práce s klienty v terénu,
  • kontaktní práce, sociální poradenství, zprostředkování testování na infekční nemoci,
  • poskytování informačního a poradenského servisu (poradenství v oblasti snižování rizik a v sociální oblasti),
  • další služby zaměřené na ochranu veřejnosti a snižování rizik užívání drog,
  • spolupráce s ostatními poskytovateli v místní síti sociálních služeb.

Požadujeme:

  • věk min. 21 let,
  • VOŠ, VŠ vzdělání (v adiktologickém nebo sociálním oboru),
  • trestní bezúhonnost,
  • komunikativnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu,
  • schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice s klienty,
  • vyjasněný postoj k drogám a k uživatelům drog,
  • základní přehled v oboru adiktologie,
  • zdravotní způsobilost,
  • znalost práce s Windows a MS Office,
  • ŘP skupiny B.

Výhody:

Praxe v oboru adikotologie nebo v jiných sociálních službách pro osoby ohrožené sociálním vyloučením (v azylových domech, terénních programech, nízkoprahových denních centrech apod.).

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu určitou do 30.9.2022 s perspektivou prodloužení,
  • místo výkonu práce v Uherském Hradišti,
  • zázemí zavedené organizace,
  • práci pod týmovou i individuální supervizí,
  • zodpovědnou, zajímavou a samostatnou práci,
  • možnost seberealizace, profesního a osobního růstu, případná finanční a časová podpora dalšího vzdělávání,
  • odpovídající finanční ohodnocení v rámci tabulkového zařazení, po skončení zkušební doby osobní ohodnocení,
  • 6 týdnů dovolené.

Uzávěrka přihlášek: 20.10.2021.

Plánovaný nástup: ihned nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v rozsahu max. cca 1 strany na e-mail: rumanova@podaneruce.cz. Do předmětu zprávy napište prosím „Výběrové řízení – KC UH“. Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k výběrovým pohovorům na základě předchozí telefonické dohody.

Pokud Vás do 25.10.2021 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, M: +420 774 701 570