Lektor Centra primární prevence

Středisko prevence a léčby drogových závislostí DROP IN o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici : Lektor Centra primární prevence.

Projekt Centra primární prevence Drop In, o.p.s., hledá do svého týmu lektory, kteří primární prevenci chtějí dělat jinak. Nebojí se natáčet preventivní videa, pohybovat se v online prostředí, atp. Práce je vhodná při studiu.

Náplň práce:

  • realizace interaktivních seminářů v rámci primární prevence rizikového chování.

Místo výkonu práce: hl.m.Praha

Zaměstnání na – DPP

Nástup: září 2021

Základní požadavky:

  • věk min. 21 let,
  • student 2. – 3. ročníku/ukončené Vyšší odborné vzdělání,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • zkušenost s prací s kolektivem (starší školní věk a mládež),
  • základní přehled o prevenci rizikového chování,
  • schopnost týmové i samostatné práce,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • komunikační dovednosti.

Výhodou:

  • vystudovaný obor pedagogika, speciální-pedagogika, sociální práce, psychologie – VOŠ, VŠ,
  • praxe v primární prevenci,
  • zkušenosti s lektorskou činností v rámci primární prevence,
  • zkušenost s prací v oblasti drogových služeb.

Nabízíme:

  •  kreativní a zajímavou práci s třídními kolektivy,
  • nové zkušenosti a dovednosti,
  • možnost dalšího vzdělávání nejen v oblasti prevence,
  • možnost seberealizace a osobnostního růstu,
  • práci v mladém kolektivu a v progresivní neziskové organizací,
  • finanční ohodnocení: 250,-/h.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Těšíkova 986/4, Praha – Kamýk

Typ pracovního poměru: práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu určitou

Typ smluvního vztahu: jiné

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání: vyšší odborné

Požadované jazyky: čeština (Výborná), angličtina (Středně pokročilá)

Zadavatel: nezisková organizace

Kontakt:

Zaměstnavatel: Centrum primární prevence – Drop In, o.p.s.

Kontaktní osoba: Tereza Braunová

Telefon: 603 336 039