Terénní pracovník/terénní pracovnice, SANANIM

Terénní programy SANANIM vyhlašují výběrové řízení na pozici TERÉNNÍ PRACOVNÍK / TERÉNNÍ PRACOVNICE.

Požadavky:
• VŠ/VOŠ vzdělání sociální, adiktologické, nebo zdravotní sestra. Minimální kurz pracovník v sociálních službách + praxe v oboru.
• schopnost komunikace s uživateli drog a práce na otevřené drogové scéně v podmínkách hl. města Prahy
• trestní bezúhonnost
Praxe z nízkoprahových služeb vítána.

Náplň práce:
• úvazek 0,5
• terénní práce s injekčními uživateli drog v centru Prahy a na Praze 2 a 13. Práce je prováděna jak v rámci sanitního vozu Mercedes Sprinter (v týmu čtyř pracovníků), tak formou terénní práce ve dvojici s dalším terénním pracovníkem
• pracovní doba pondělí 9.30 – 12.30 porada, terénní práce 2-3x týdně v pracovní dny (celkem max. 10 služeb měsíčně; z toho alespoň 2x měsíčně v pátek), termíny pro terénní práci se stanovují na základě domluvy vždy na měsíc dopředu, pracujeme odpoledne od 12.00 do 20.00

Nabízena:
• podpora v dalším vzdělávání a supervizi
• pružná pracovní dobu
• spoluúčast na zajímavých projektech, např. časopis Dekontaminace, testování na otevřené drogové scéně, peerwork, nízkoprahovový pracovní a stabilizační program atd.

Nástup dle domluvy.
Mzdové podmínky – měsíční mzda: dle tabulek MPSV s příplatky a osobním ohodnocením

Strukturovaný životopis a stručné zdůvodnění zájmu zasílejte nejpozději do 28. 2. 2018 pouze emailem na adresu street@sananim.cz.

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni na pohovor s vedoucím (1. kolo výběrového řízení). Součástí druhého kola výběrového řízení je stáž při terénní práci. Třetí kolo výběrového řízení je setkání s týmem a ředitelkou organizace.

Dotazy: Ing. Mgr. Aleš Herzog, 604957495