Vedoucí Denního stacionáře SANANIM

Denní stacionář SANANIM vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Vedoucí Denního stacionáře.

Denní stacionář je ambulantní psychoterapeutické centrum poskytující poradenství a léčbu lidem ohroženým důsledky užívání především nealkoholových drog a jejich blízkým.

Plný pracovní úvazek s nástupem leden 2022.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za program léčby závislých ve stacionáři
  • Vedení multidisciplinárního týmu
  • Zpracování projektových žádostí a reportů, tvorba a kontrola rozpočtu zařízení
  • Spolupráce s dalšími službami v organizaci
  • Individuální a skupinová psychoterapie
  • Účast na poradách vedení organizace SANANIM

Požadavky:

  • VŠ vzdělání a ukončený psychoterapeutický výcvik ve skupinové psychoterapii (min. sebezkušenostní část)
  • praxe v oboru (léčba a sociální rehabilitace) alespoň 5 let
  • odvážná a tvůrčí osobnost
  • schopnost vedení týmu
  • schopnost tvořit projektové zprávy a žádosti, vytvářet rozpočet zařízení a cash flow
  • zájem o hledání a objevování nových cest stacionární léčby, plné nasazení pro tým a službu
  • zájem spolupracovat napříč dalšími službami v organizaci SANANIM
  • zájem spolupracovat s vedením organizace a stát se součástí týmu vedoucích

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • spolupráci s dobře fungujícím, kompetentním týmem služby
  • velkou samostatnost při řízení
  • v počátku vlastního vedení služby podpůrnou supervizi a pravidelné konzultace s odborným ředitelem
  • hezkou práci s klienty a rozvoj vlastních odborných kompetencí
  • možnost vytvářet a zásadně ovlivňovat odborný rozvoji služby

K výběrovému řízení prosím zašlete:

  1. profesní CV
  2. motivační dopis
  3. Váš pohled na možnosti dobré stacionární péče a léčby

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 777 718 695 (Luděk Kalousek).