Vedoucí Centra prevence Brno

Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na místo: Vedoucí Centra prevence.

  • Úvazek 0,9 – 1,0

Náplň práce:

Vaším hlavním úkolem bude vedení provozu Centra primární prevence, koordinace projektů a
také vedení programu všeobecné a selektivní prevence, komunikace se školami a
administrativa spojená s chodem centra. Po zapracování také možnost vedení programů
indikované prevence.

  • Zodpovědnost za realizaci jednotlivých programů a jejich dokumentaci
  • Řízení provozu, zajišťování personálního obsazení centra na navrhování pracovních pozic a náplně práce
  • Vedení týmových porad, intervizí a koordinace supervizí
  • Kontrola administrativní a praktické části provozu
  • Garantování zaškolení nových pracovníků včetně externistů
  • Lektorování primárně preventivních programů všeobecné a selektivní primární prevence a jejich evaluace
    Konzultace s pedagogy a školními metodiky prevence

Požadujeme:

  • Dokončené vysokoškolské magisterské studium, které je blízké primární prevenci rizikového chování (pedagogika, speciální pedagogika, psychologie, adiktologie atd.),
  • Praxe v primárně preventivních aktivitách (případně při práci s dětmi a dospívajícími v rámci školního prostředí nebo volnočasových aktivit) min. 2 roky
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími
  • Odborný a zodpovědný přístup a schopnost pracovat v týmu
  • Flexibilita, samostatnost, profesionální přístup, trpělivost ochota dále se vzdělávat, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B
  • Zdravotní způsobilost včetně naplnění vyhlášky č. 466/2021 Sb., kterou se mění vyhláška č. 537/2006 Sb., o očkování proti infekčním nemocem, ve znění pozdějších předpisů
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu určitou s perspektivou uzavření na dobu neurčitou
  • Zázemí velké a stabilní neziskové organizace
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • 6 týdnů dovolené
  • Práci ve středně velkém kolektivu
  • Kreativní, rozmanitou práci s lidmi
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe (28 000 – 36 000 Kč)
  • Příplatek za vedení

Uzávěrka přihlášek: 30. 1. 2022

Plánovaný termín pohovorů: únor 2022 (po individuální domluvě)

Plánovaný nástup: dle domluvy, nejlépe březen 2022
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis
na e-mail: vasatkova@podaneruce.cz

Kontaktní osoba a bližší informace: Mgr. Romana Vašátková, M: +420 778 477 279