Účetní dotací

Magdaléna, o.p.s. hledá samostatnou/ého účetní/ho dotací do pracovního poměru.

Kdo jsme:

Magdaléna, o.p.s. se věnuje prevenci a léčbě závislostí. Věříme, že každý člověk je důležitý a pomáháme lidem, kterým už často nikdo pomoci nechce. V ekonomickém úseku zajišťujeme finanční a administrativní podporu celé společnosti, zpracováváme mzdy, účtujeme náklady a výnosy, připravujeme finanční část dotačních žádostí včetně jejich vyúčtování. Hledáme kolegyni/u, která věří, že práce v neziskovce má smysl, že pomáhat je správné a že lidé, kteří se potýkají se závislostí, mají právo na profesionální služby.

Náplň práce:

Vaše náplň práce bude obnášet kompletní evidenci a zpracování finančních podkladů státních, krajských, městských dotací od podání žádosti, kontace nákladů a vyúčtování, mapování a aplikace systému financování sociálních a zdravotních služeb v ČR.

Budeme požadovat:

  • Minimálně středoškolské vzdělání, znalost podvojného účetnictví
  • Odpovědnost za přípravu finančních podkladů pro dotační žádosti, jejich vyúčtování a evidenci
  • Zaúčtování podkladů na jednotlivé dotační tituly včetně jejich kontroly a oprávněnosti
  • Další drobné účetní a administrativní úkony
  • Spolupráci s kolegy v rámci ekonomického a projektového úseku.
  • Budete součástí malého týmu (4 – 5 kolegyň), který krom kompletní účetní agendy zpracovává mzdy, zajišťuje administrativní podporu a řeší evidenci a vyúčtování dotačních titulů.

Co nás zaujme:

  • Technické dovednosti –MS Office (Excel), Google a jiné elektronické nástroje a aplikace
  • Zkušenost s účetním programem Premiér
  • Smysl pro zodpovědnost – preciznost, samostatnost, systematičnost, logické myšlení
  • Umění spolupráce –najít vhodná řešení ve stresových situacích
  • Orientace v oblasti sociálních služeb – výhodou bude povědomí, případně znalost systému financování sociálních a zdravotních služeb a neziskových organizací.

Co Vám nabízíme:

  • Pozici účetní/ho dotací na HPP v rozmezí 0,4 – 0,6 úvazku a férové platové ohodnocení
  • Zázemí profesionální společnosti, partnerský přístup, individuální podporu a vedení
  • Možnost vzdělávání, příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené, telefon, paušál, data aj.
  • Inspirativní pracovní prostředí zasazené do brdských lesů.

Zní to jako něco pro Vás?

Mrkněte na náš facebook, webovky, anebo rovnou pošlete životopis a pár vět o tom, proč právě vy a proč právě my. Přihlášky budeme hodnotit průběžně až do konce října. Termín nástupu domluvíme individuálně.

Všechny dotazy ráda zodpoví ekonomická ředitelka Veronika Šťastná, stastna@magdalena-ops.cz, 605294817.