Terénní sociální pracovnice / pracovník, DS Vyškov

Drogová služba Vyškov, Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici Terénní sociální pracovnice / pracovník.

Požadujeme

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti sociálních a zdravotních služeb (sociální práce, psychologie, adiktologie, apod.); případně kurz pracovníka v sociálních službách (možno doplnit po nástupu)
  • trestní bezúhonnost
  • motivaci pro práci s cílovou skupinou
  • dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou

předchozí dobrovolnická nebo zaměstnanecká praxe v drogových či jiných sociálních službách výhodou

Pracovní náplň

Sociální práce s uživateli nelegálních návykových látek a alkoholu v rámci terénního programu. Poradenství (sociální, zdravotní a trestněprávní oblast) založené na přístupu Harm Reduction, podpora motivace ke změně rizikového chování, zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, aktivní monitoring a vyhledávání potenciálních klientů služby v jejich přirozeném prostředí.

Termín nástupu: 1. 1. 2018

Místo výkonu práce: Vyškov a jeho spádové oblasti

Nabízíme

  • zázemí velké a stabilní organizace
  • pracovní úvazek 1,0
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • pravidelné supervize a intervize

Další informace

Zájemci zašlou do 4. 12. 2017 strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: kotrasova@podaneruce.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení vyřizuje Bc. Katarína Kotrasová. Pro bližší informace kontaktujte e-mail: kotrasova@podaneruce.cz

Více zde http://www.podaneruce.cz/informace-o-organizaci/aktuality/vyberove-rizeni-14/