Terénní pracovník

Hledá se terénní pracovník do NZDM MeziČas.

Jsme místo, kde dětem, dospívajícím a mladým dospělým nabízíme bezpečný prostor pro smysluplné trávení volného času a pomoc v nesnázích. Jsme průvodci na jejich cestě k dospělosti. Nabízíme jim vyslechnutí, podporu a hledáme s nimi cesty vedoucí k řešení nepříznivých situací, ve kterých se nacházejí.

Pozice a místo práce: terénní pracovník; registrovaná sociální služba NZDM MeziČas Benešov

Forma a výše úvazku: částečný; smlouva na dobu určitou

Plánovaný nástup: leden 2021

Co bude Tvou prací?

 • Nejvíce času budeš trávit venku v terénu, a to na místech, kde můžeš potkat děti a dospívající. Budeš se o ně zajímat, povídat si s nimi, motivovat je a pomáhat jim s řešením toho, co je právě tíží nebo s čím si nevědí rady.
 • Vše, co s klienty společně proberete a naplánujete, budeš průběžně zapisovat do naší elektronické evidence. To pomůže celému týmu být stále v obraze a plánovat další spolupráci s klientem.
 • Pravidelně se budeš účastnit našich týmových porad, intervizí a supervizí. Tato setkání jsou pro nás důležitá, protože díky nim můžeme naše zařízení, naše klienty i sebe posouvat dál.
 • Setkávat se nebudeš jen s námi, ale i s dalšími kolegy z oboru. Díky tomu totiž můžeme vzájemně sdílet dobrou praxi a posouvat obor i zařízení směrem k vyšší kvalitě.

Koho hledáme a jaké jsou naše požadavky?

 • Protože je pro tuhle práci důležitá jistá míra osobnostní vyzrálosti, musí Ti být minimálně 21 let. Horní věkovou hranici samozřejmě neřešíme a otevření jsme jak nováčkům, tak zkušeným.
 • Dále potřebuješ ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost.
 • Také od Tebe vyžadujeme schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost a zodpovědnost, komunikační dovednosti a zběhlost v základních programech při práci na PC.
 • A nesmíme zapomenout na ochotu pracovat nejen v dopoledních, ale i v odpoledních hodinách.

Co je určitě výhodou?

 • Vystudovaný obor VOŠ, VŠ – sociální práce, psychologie, speciální či sociální pedagogika, adiktologie.
 • Předchozí praxe na NZDM, zkušenost s prací s kolektivem, případně v oblasti adiktologických služeb.

Co Ti nabízíme?

 • Zázemí profesionální nestátní organizace s více než dvacetiletou tradicí, platové podmínky dle tarifů MPSV, 5 týdnů dovolené, stravenky, rozmanitou práci, otevřenou komunikaci, pravidelnou supervizi a vzdělávání v oboru, možnost seberealizace a osobnostního růstu.

Zaujal Tě náš inzerát? Zašli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem do 30. 11. 2020 na níže uvedenou emailovou adresu. Námi vybrané uchazeče kontaktujeme s pozvánkou k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v průběhu prosince v Benešově.

Kontaktní osoba: Sandra Nechybová, vedoucí NZDM MeziČas

nzdm@magdalena-ops.cz; +420 605 956 637