Terénní a kontaktní pracovník Prostějov

Společnost Podané ruce o.p.s., Kontaktní centrum v Prostějově, vypisuje výběrové řízení na pracovní místo: terénní a kontaktní sociální pracovník – zástup za nemocenskou dovolenou.

Náplň práce:

  • Terénní sociální práce s uživateli nealkoholových drog v Prostějově a v oblasti mikroregionu Konicko a dalších oblastech prostějovského regionu,
  • sociální a poradenská práce s klienty v Kontaktním centru v Prostějově,
  • poskytování informačního a poradenského servisu (bezpečnější braní, sociální poradenství),
  • výměna injekčního a harm reduction materiálu,
  • vyhledávání nových klientů,
  • individuální práce, sociální poradenství, zprostředkování testování na infekční nemoci,
  • další služby zaměřené na ochranu veřejnosti a snižování rizik užívání drog.

Požadavky:

  • Věk minimálně 21 let,
  • VOŠ, VŠ vzdělání (dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. – obory sociální pracovník, sociální pedagog, pracovník v sociálních službách, odborný pracovník – psycholog, adiktolog nebo zdravotnické vzdělání, případně započaté vzdělání),
  • komunikativnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu,
  • schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice s klienty,
  • kladný a vstřícný přístup k cílové skupině,
  • základní přehled v oboru adiktologie,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Smysluplnou a zajímavou pracovní pozici,
  • možnost seberealizace při výkonu sociální práce,
  • vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj,
  • pět týdnů dovolené,
  • zázemí zavedené neziskové organizace,
  • smlouvu na dobu určitou do 30.4.2022 s možností prodloužení,
  • práci na úvazek 1,0,
  • hrubou mzdu 19 500 – 25 000 Kč (podle vzdělání a délky praxe), po uplynutí zkušební doby osobní ohodnocení ve výši 2 000 Kč/měsíčně.

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 24.10.2021. Do předmětu zprávy prosím uveďte „KC v Prostějově“.

Uchazeči budou průběžně zváni k výběrovému pohovoru na základě telefonické dohody. Výběrové řízení může být ukončeno před termínem pro posílání životopisů z důvodu nalezení vhodného uchazeče.

Nástup: listopad 2021 nebo dle dohody

Email: rumanova@podaneruce.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová M: +420 774 701 570

Jméno a adresa: Společnost Podané ruce o.p.s., Kontaktní centrum v Prostějově, Vrahovická 83, 798 11 Prostějov.

WWW: https://podaneruce.cz/centra-sluzby/kontaktni-centrum-v-prostejove/#1528790977632-f2e49a52-78fa