Terapeut do terapeutické komunity Advaita

Do terapeutické komunity hledáme nového kolegu/kolegyni na místo terapeuta pro terapeutickou práci s bývalými uživateli návykových látek, kteří se rozhodli pro dlouhodobou léčbu své závislosti.

Jedná se o zaměstnání na plný úvazek v nepřetržitém provozu ve dvanáctihodinových směnách, tzn. včetně služeb během víkendů a svátků.

Do náplně práce patří odborná práce s klienty: vedení případů v rámci individuálního garantství, skupinová terapie, vedení dokumentace, zátěžové a sportovní aktivity.

V souladu se standardy odborné způsobilosti se výběr pracovníků řídí kritérii zejména v oblasti vzdělání, specializovaných výcviků a praxe.

Vzdělání: Minimální vzdělání je vyšší odborné, lépe vysokoškolské alespoň bakalářské.Oblast vzdělání – zdravotnická (adiktologie), sociální, psychologická, pedagogická či v příbuzných oborech.

Psychoterapeutický výcvik (alespoň započatý) výhodou.

Samostatně působící pracovník má mít alespoň rok praxe v terapeutické komunitě nebo obdobném typu služeb (poradenských, terapeutických).

Podrobnější informace k profilu uchazečů o místo terapeuta najdete na samostatné stránce.

Nástup možný v červnu 2021.

Uchazeči a uchazečky, pište prosím e-mail s profesním životopisemmotivačním dopisem na adresu administrativní pracovnice Renaty Richtrové.