Sociální pracovník/pracovnice v Kontaktním centrum v Brně

Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici:  Sociální pracovník/pracovnice v Kontaktním centrum v Brně.

Termín nástupu: září – říjen 2017

Místo výkonu práce: Vídeňská 3, 639 00 Brno

Požadavky:

  • Odbornou způsobilost na pozici sociálního pracovníka dle §110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách,
  • VOŠ nebo VŠ
  • Orientaci v sociálních službách
  • Schopnost navazovat kontakty a řešit problémové situace
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Nehodnotící a nestigmatizující postoj k uživatelům drog, včetně schopnosti udržet hranice s klienty
  • Způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost
  • Základy práce na PC

Výhodou:

  • Praxe v oboru

Pracovní náplň:

  • Realizace kontaktní a poradenské práce s uživateli nealkoholových drog v rámci přístupu Harm Reduction a Public Health včetně příslušné administrativní práce.

 Nabízí:

  • Zázemí velké a stabilní organizace
  • Pracovní úvazek 1,0
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Mzdové ohodnocení dle platných tabulek v závislosti na dosaženém vzdělání a době praxe
  • Dodatkový týden dovolené
  • Ne-stereotypní práci s lidmi

Další informace:

Zájemci zašlou do 20. 8. 2017 strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu rendasova@podaneruce.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Výběrové řízení vyřizuje Bc. Alexandra Rendásová, vedoucí služby. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let.

Pro bližší informace kontaktujte e-mail: rendasova@podaneruce.cz