Psycholog/psycholožka, terapeut/terapeutka

Společnost Podané ruce o.p.s., Terapeutické centrum ve Zlínském kraji – pracoviště ve Zlíně, Třída T. Bati 202 Louky, 763 02, vypisuje výběrové řízení na místo: psycholog/psycholožka, terapeut/terapeutka.

úvazek 1,0

Požadavky:

  • VŠ vzdělání sociálního, psychologického nebo adiktologického zaměření (vhodné i pro absolventy),
  • frekventant nebo absolvent akreditovaného psychoterapeutického výcviku (v případě ukončeného VŠ studia psychologie není podmínkou při nástupu),
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
  • orientaci v oblasti závislostního chování, motivaci pro práci s cílovou skupinou,
  • vyjasněný postoj k návykovým látkám a uživatelům návykových látek,
  • dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dále se vzdělávat,
  • ochotu dojíždět i na detašovaná pracoviště v rámci kraje.

Náplň práce:

  • dlouhodobá (individuální i skupinová) terapeutická a poradenská práce s lidmi závislými na návykových látkách, s jejich rodinnými příslušníky a blízkými osobami,
  • propagace a rozvoj služby,
  • besedy na školách, přednášky pro veřejnost,
  • spoluvytváření konceptu práce s uživateli a jejich blízkými,
  • zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, case management,
  • aktivní účast na konferencích.

Výhodou:

  • praxe v oboru, další vzdělání,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízí:

  • smlouvu na HPP na dobu určitou do 30.4.2022, s předpokládanou možností prodloužení,
  • hrubou mzdu podle vzdělání, délky praxe a platných mzdových tabulek (rozpětí cca od 25 000,- do 32.000,- Kč),
  • 6 týdnů dovolené,
  • práci pod týmovou i individuální supervizi,
  • smysluplnou a kreativní práci s možností seberealizace a uplatnění svých nápadů,
  • možnost příspěvku na další vzdělání v oboru, školení, stáží a profesního růstu,
  • zázemí zavedené a kvalitní neziskové organizace.

Plánovaný termín pohovorů: uchazeči budou průběžně zváni k výběrovým pohovorům po předchozí telefonické domluvě.

Plánovaný nástup: září 2021 nebo dle dohody

Zájemci zašlou do 31.8.2021 strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: holancova@podaneruce.cz, do předmětu prosím uveďte „Výběrové řízení – TC ZK“.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat po tomto termínu. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Kontaktní osoba: Mgr., M.Sc. Pavlína Holancová, M: +420 775 426 681