Psycholog/psycholožka – Terapeut/terapeutka, vedoucí služby – Olomouc, Společnost Podané ruce o.p.s.

Společnost Podané ruce o.p.s., Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji, Dolní náměstí 2, Olomouc vypisuje výběrové řízení na místo:

Psycholog/psycholožka – Terapeut/terapeutka, vedoucí služby – úvazek 1,0

Náplň práce:

  • Dlouhodobá (individuální i skupinová) terapeutická a poradenská práce v oblasti závislostí zaměřená především na nelátkové závislosti – gambling.
  • Zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, case management.
  • Propagace a rozvoj služby.
  • Vedení služby (psaní projektů, závěrečných zpráv, vedení týmu).
  • Administrativa sociální služby.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání psychologického, adiktologického nebo sociálního zaměření s terapeutickým výcvikem.
  • Frekventant nebo absolvent psychoterapeutického výcviku.
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
  • Zkušenost s vedením malého týmu výhodou.
  • Praxe v oboru alespoň 3 roky (práce s lidmi se závislostí).
  • Respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Společnosti Podané ruce o.p.s.
  • Orientaci v oblasti závislostního chování, motivaci pro práci s cílovou skupinou.
  • Komunikativnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dále se vzdělávat.
  • Ochotu dojíždět i na detašovaná pracoviště v rámci kraje (v rámci pracovní doby, cestovní náhrady hrazeny).

Výhody:

  • Další vzdělání v oboru.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP na dobu určitou do 30.5.2023, s perspektivou doby neurčité.
  • Místo výkonu práce v Olomouci, případně detašovaná pracoviště.
  • Zázemí zavedené organizace.
  • Zaškolení, možnost dělit se o zkušenosti s ostatními kolegy.
  • Práci pod týmovou i individuální supervizí.
  • Zodpovědnou, zajímavou a samostatnou práci.
  • Možnost seberealizace, profesního a osobního růstu.
  • Finanční ohodnocení 34 000 Kč – 38 000 Kč dle dosažené praxe (spodní hranice odpovídá třem letům praxe), po zkušební době osobní ohodnocení dle kvality práce 4000 – 5000 Kč.
  • Možnost finanční a časové podpory na další vzdělání v oboru, školení, stáží a profesního růstu.
  • 6 týdnů dovolené.
  • Podpora při lektorské činnosti v rámci našeho vzdělávacího centra.

Podrobné informace o našem centru získáte na:

Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji

Plánovaný termín pohovorů: průběžně dle přihlášených uchazečů

Plánovaný nástup: 1.7.2022 nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis (rozsah cca 1 strana – motivace k práci s cílovou skupinou, jak si představujete vedení týmu) na e-mail: rumanova@podaneruce.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte „Terapeut/terapeutka – vedoucí služby“.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová

Telefon: +420 774 701 570

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.