Pracovník v KC Olomouc

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Kontaktní centrum v Olomouci, Sokolská 551/48, vypisuje výběrové řízení na místo: Sociální a poradenský pracovník/pracovnice.

  • zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
  • úvazek 1,0
  • vhodné i pro absolventy

Náplň práce:

  • sociální a poradenská práce s uživateli nealkoholových návykových látek v rámci přístupu Harm Reduction a Public Health včetně příslušné administrativní práce,
  • individuální práce, zprostředkování testování na infekční nemoci,
  • zajištění běžného provozu kontaktního centra,
  • poskytování informačního servisu,
  • další služby zaměřené na ochranu veřejnosti a snižování rizik užívání drog,
  • účast na poradách a supervizích.

Požadavky:

  • věk minimálně 21 let,
  • VOŠ, VŠ vzdělání (dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. – obory sociální pracovník, sociální pedagog, pracovník v sociálních službách, odborný pracovník – psycholog, adiktolog, případně zdravotnické vzdělání, možné i započaté vzdělání), vhodné i pro absolventy,
  • základní orientace v problematice sociálních, psychologických, zdravotních služeb,
  • nehodnotící a nestigmatizující postoj k uživatelům nealkoholových drog a schopnost udržet hranice s klienty,
  • samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, humor, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu.

Nabízí:

  • zázemí velké a stabilní neziskové organizace,
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, supervize,
  • smlouvu na dobu určitou (do 30.4.2023) s možností prodloužení,
  • možnost podílet se na smysluplné práci,
  • 6 týdnů dovolené,
  • nástupní plat dle vzdělání a praxe (19 500 Kč – 25 000 Kč hrubé mzdy), po skončení zkušební doby osobní ohodnocení ve výši 2 000 Kč hrubého.

Plánovaný nástup: říjen/listopad 2021

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis a krátký motivační dopis (maximálně 1 strana) na e-mail: rumanova@podaneruce.cz do 21.11.2021. Výběrové řízení bude probíhat na základě předchozí telefonické domluvy. Vybraní uchazeči budou zváni na tyto pohovory průběžně až do doby obsazení dané pozice, kdy bude toto výběrové řízení ukončeno.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, M: +420 774 701 570