Pracovník NZDM

Obecně prospěšná společnost Magdaléna hledá do týmu NZDM MeziČas kolegu.

Jsme místo, kde dětem, dospívajícím a mladým dospělým nabízíme bezpečný prostor pro smysluplné trávení volného času a pomoc v nesnázích. Jsme průvodci na jejich cestě k dospělosti. Nabízíme jim vyslechnutí, podporu a hledáme s nimi cesty vedoucí k řešení nepříznivých situací, ve kterých se nacházejí.

Pozice a místo práce: kontaktní pracovník; registrovaná sociální služba NZDM MeziČas Benešov

Forma a výše úvazku: částečný; smlouva na dobu určitou

Plánovaný nástup: od 1. 6. 2022

Náplň práce:

Nejvíce času budeš trávit na klubu s dětmi a dospívajícími a někdy také v terénu. Budeš pro ně připravovat program, zajímat se o ně, povídat si s nimi, motivovat je a pomáhat jim s řešením toho, co je právě tíží nebo s čím si nevědí rady. Budeš se účastnit našich týmových porad, intervizí a supervizí.

Požadavky:

  • Věk minimálně 21 let.
  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost.
  • Schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost a zodpovědnost, komunikační dovednosti a zběhlost v základních programech při práci na PC.
  • Ochota pracovat nejen v dopoledních, ale hlavně odpoledních hodinách.

Výhodou:

  • Vystudovaný obor VOŠ, VŠ – sociální práce, speciální či sociální pedagogika, psychologie, adiktologie-
  • Předchozí praxe na NZDM, zkušenost s prací s kolektivem, případně v oblasti adiktologických služeb.

Nabízíme:

  • Zázemí profesionální nestátní organizace s pětadvacetiletou tradicí, platové podmínky dle tarifů MPSV.
  • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, rozmanitou práci, otevřenou komunikaci, pravidelnou supervizi a vzdělávání v oboru, možnost seberealizace a osobnostního růstu.

Zaujal Tě náš inzerát? Zašli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem, a to do 29.4.2022 na níže uvedenou emailovou adresu. Námi vybrané uchazeče kontaktujeme s pozvánkou k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v průběhu května v Benešově.

Kontaktní osoba: Sandra Nechybová, vedoucí NZDM MeziČas, tel. +420 605 956 637, email: nzdm@magdalena-ops.cz