Poradensko-terapeutický pracovník/pracovnice

Adiktologické ambulance pro mladistvé SANANIM (nestátní zdravotnické zařízení) hledá pracovníka (pracovnici) na volnou pozici poradensko-terapeutického pracovníka.

Požadavky:

  • minimálně započaté vyšší odborné vzdělání v oboru (adiktologie, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika, zdravotní škola, atd.),
  • praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti,
  • započatý psychoterapeutický výcvik, nebo jiný dlouhodobý poradenský kurz,
  • zájem a týmový duch.

Nabízí:

  • zajímavou a odpovědnou práci pro cílovou skupinu dospívajících uživatelů návykových látek na celý úvazek v rámci ESF projektu,
  • vlídné pracovní prostředí a práci v týmu,
  • podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru,
  • podílení se na rozvoji nově vznikající dětské a dorostové adiktologie,
  • hrubá mzda 35 836,- Kč.

Náplň práce:

  • síťování,
  • zhodnocení stavu mladistvého klienta,
  • krátkodobé individuální poradenské intervence s mladistvými,
  • dlouhodobé individuální terapeutické provázení mladistvých,
  • koordinace péče včetně případové konference,
  • rodinné konzultace ve spolupráci s pracovníkem Poradny pro rodiče SANANIM,
  • účast na zážitkových akcích.

Nástup: 1. 1. 2020, konec projektu 30.6.2022.

Kontakt:

Životopis zasílejte na jméno: Tomáš Vejrych; vejrych@sananim.cz; tel.: 608 093 035