Lektor programu primární prevence

PROXIMA SOCIALE vypisuje výběrové řízení na pozici Lektor primární prevence pro programy realizované na základních a středních školách.

Jedná se o práci v rozsahu cca 0,2 – 0,5 na DPČ, tedy cca 2 – 4 dopoledne týdně. Vhodné mj. pro studenty a maminky na RD.

Náplň práce:

  • realizace preventivních bloků ve školách především v regionech Prahy 10, 11, 12 a 13,
  • práce v rámci preventivních bloků probíhá vždy v lektorské dvojici na základě metodiky organizace,
  • podílení se na vytváření koncepce jednotlivých preventivních bloků a metodiky programu.

Požadavky:

  • alespoň započaté studium VOŠ/VŠ sociální práce, psychologie, pedagogiky a dalších humanitních směrů (ukončené nebo minimálně započatý 2.ročník studia),
  • zájem o problematiku primárních prevencí,
  • bezúhonnost,
  • zájem o práci a schopnost adekvátní komunikace s cílovou skupinou,
  • výrazný projev, schopnost zaujmout a improvizovat.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení až 250,- Kč/ hod.,
  • proplacení přímé i nepřímé práce,
  • vzdělání v oblasti PP a lektorovaných témat,
  • zázemí stabilní organizace s 20 letou tradicí,
  • práci v kvalitním certifikovaném programu pod odborným vedením – pravidelné porady, supervize, metodické semináře,
  • vstřícnost k časovým možnostem lektorů.

Nástup: možný ihned, případně po dohodě dle individuálních potřeb uchazeče.

Své strukturované životopisy a motivační dopisy posílejte do 18.9.2019 na: holy@proximasociale.cz

Případné dotazy směřujte na: David Holý +420 775 561 040.