Koordinátor/ka vzdělávání dospělých

Centrum primární prevence obecně prospěšné společnosti Magdaléna vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Koordinátor/ka vzdělávání dospělých.

Dopřejete si rádi dobrý kurz, kde zažijete příjemnou přátelskou atmosféru, dozvíte se nové informace a odcházíte plni energie a inspirace? Nebo ještě lépe, jste rádi těmi, kdo vytvářejí ostatním příležitost k potřebnému zastavení se a načerpání nových sil a knowhow? Máte zkušenost s formálním či neformálním vzděláváním dospělých, nebo dětí a dospívajících? Pokud ano, pak právě Vás teď hledáme. Do našeho týmu Centra primární prevence přijmeme nového kolegyni/kolegu na pozici koordinátorky/koordinátora vzdělávání dospělých.

Kdo jsme my

Jsme pestrý tým kolegů nabízející nejen vzdělávání pro dospělé, ale také programy všeobecné a selektivní primární prevence pro žáky základních a středních škol. Vzděláváme interaktivně s prvky zážitkové pedagogiky, rádi objevujeme skrytý potenciál účastníků našich programů. Sídlíme v Praze v Holešovicích, kde probíhají některé naše kurzy. Někdy také vyrážíme za našimi klienty na jiná místa v Praze nebo ve Středočeském kraji. Všechny radosti i starosti naší práce sdílíme na pravidelných týmových poradách a supervizích. Jsme součástí organizace Magdaléna, o.p.s., která se věnuje primární prevenci, vzdělávání dospělých, léčbě různých typů závislostí a letos oslaví 25 let existence.

Náplň práce

  • Koordinace vzdělávacích aktivit Centra
  • Vzdělávání dospělých, v současné době především pedagogů a dalších odborníků z oblasti školství, výhledově dalších profesních skupin
  • Doplňkově realizace preventivních programů pro žáky ZŠ a SŠ
  • Související administrativa
  • Spoluúčast na tvorbě a realizaci PR odpovídajícího úseku aktivit
  • Podíl na rozvoji služby
  • Prezentace aktivit na odborných platformách

Požadavky

  • VŠ vzdělání (humanitního zaměření)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Zkušenosti v práci s cílovou skupinou

Výhodou bude

  • Řidičský průkaz skup. B
  • Znalost anglického jazyka
  • Započatý nebo dokončený sebezkušenostní výcvik, další vzdělání či zkušenosti v oblasti neformální pedagogiky, adiktologie, krizové intervence apod.

Nabízí

  • Velikost úvazku až 0,8
  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Pravidelné vzdělávání
  • Pravidelné supervize a intervize týmu
  • Teambuilding, celoorganizační setkávání
  • Přátelskou atmosféru
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů

V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis do 21. 1. 2022 na e-mail: baumova@magdalena-ops.cz do předmětu uveďte VŘ 2022. V případě oboustranného zájmu Vás rádi pozveme k nám na osobní pohovor, který proběhne v týdnu od 31. 1. do 4. 2. Nástup do pracovní pozice plánujeme od poloviny února dále. Těšíme se na nový vítr do našich plachet.