Koordinátor a sociální pracovník Programu náhradní rodinná péče STŘED

STŘED, z. ú. vypisuje nabídku volného pracovního místa na obsazení pozice Koordinátor a sociální pracovník Programu náhradní rodinná péče STŘED s místem výkonu v Moravských Budějovicích.

Rámcová náplň práce:

  • sociální práce v rámci výkonu sociálně-právní ochrany dětí (sociální práce s rodinami), terénní a ambulantní forma práce

Kvalifikační požadavky, odborná způsobilost:

  • vzdělání a odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník)
  • orientace v problematice sociálně-právní ochrany
  • orientace v platné legislativě týkající se oboru sociální práce
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost komunikace a práce s ohroženými rodinami, dospělými i dětmi, spolupracujícími subjekty
  • samostatnost, rozhodnost a časovou flexibilitu
  • řídící schopnosti, vedení týmu
  • ochotu pracovat v odpoledních hodinách
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu dále se vzdělávat
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz B
  • praxe ve vedoucí pozici výhodou
  • jazyková zdatnost mluvená i psaná
  • vysoké pracovní nasazení
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost lokality

Nabízí:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • 1,0 pracovní úvazek
  • zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení)
  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti
  • profesní růst
  • nástup od 1. listopadu 2017

Nezbytné náležitosti přihlášky:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na e-mail: homolkova@stred.info do 29. 9. 2017.

Bližší informace: Bc. Barbora Pipášová, tel: 775 725 663, e-mail: pipasova@stred.info