Kontaktní/terénní pracovník Příbram

Magdaléna o.p.s. – CAS Magdaléna Příbram – hledá kolegu/kolegyni do adiktologických služeb pro přímou práci s uživateli návykových látek s datem nástupu do zaměstnání od září 2018.

Náplň práce:

  • Kontaktní práce a poradenství v Kontaktním centru i v Terénních programech na malých městech, cílová skupina uživatelé drog a osoby blízké.

  • Spolupráce s návaznými službami a institucemi.

  • Vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti.

Požadavky:

  • Vzdělání – SŠ, VOŠ, VŠ zdravotního, sociálního či adiktologického zaměření.

  • Věk minimálně 21 let.

  • Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

  • Dobré organizační a komunikační schopnosti.

  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC.

  • Předpoklady k samostatné i týmové práci.

  • Kreativita, a dobré komunikační schopnosti.

  • Časová flexibilita, samostatnost a spolehlivost.

  • Ochota pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách.

  • Řidičský průkaz sk. B  – aktivní řidič.

Výhodou:

  • Kvalifikační splnění zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách.

  • Osobní znalost lokality Příbramsko, Dobříšsko, Sedlčansko.

  • Zkušenost s odborným poradenstvím v sociálních službách.

  • Praxe v oboru.

Nabízí:

  • Zajímavou práci v mladém kolektivu.

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.

  • Odpovídající finanční ohodnocení v oboru.

  • Další zaměstnanecké výhody v rámci společnosti (stravenky, týden dovolené navíc a další).

  • Profesní podporu (supervize, metodická podpora, intervize).

  • Podporu v seberealizaci (možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady)

  • Příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu,

  • Možnost podílet se na rozvoji služeb.

Vážné zájemce o tuto pracovní pozici prosíme, aby do 22.8.2018 zaslali přihlášku do výběrového řízení včetně svého profesního strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na e-mailovou adresu chaloupkova@magdalena-ops.cz a do předmětu uvedli „VŘ CAS_PB_2018_2″. Výběrové řízení probíhá následovně: výběr dle zaslaných životopisů a motivačních dopisů, přijímací pohovor (předpokládaný termín 28.8.2018) a 2 denní stáž v programu. K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o negativním výsledku budou zasílány pouze elektronicky.

Magdaléna, o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Zdroj: http://www.magdalena-ops.eu/cz/vzd%C4%9Bl%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD-a-spolupr%C3%A1ce/voln%C3%A1-m%C3%ADsta