Kontaktní pracovník/pracovnice, KC SANANIM

Kontaktní centrum SANANIM hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Kontaktní pracovník.

Zajímá Vás HARM REDUCTION? Věříte v bio-psycho-socio-spirituální model závislosti? Také věříte tomu, že opakem závislosti je blízkost s lidmi? A že když ji člověk získá, tak závislost začne prohrávat?

Pracovní úvazek 0,5-1,0; nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • kontaktní práce s uživateli drog
  • Harm Reduction aktivity (výměna injekčních setů, testování na infekční choroby, práce v kontaktní místnosti)
  • poradenství (předléčebné, psychoterapeutické dovednosti výhodou, odborné sociální, práce s motivací, krizová intervence atd.)
  • case management, párování potřeb, zpracovávání anamnestických dat a diferenciálně diagnostický filtr klientů
  • vedení dokumentace

Požadavky:

  • VŠ, VOŠ nebo student (adiktologie, sociální práce, psychologie, pracovník v sociálních službách, speciální pedagogika nebo jiné humanitní či zdravotnické vzdělání)
  • psychická odolnost a zdraví
  • tvořivost, zvídavost, schopnost navazovat dobré vztahy, důvěra v možnost úzdravy
  • zájem o práci a týmového ducha
  • adekvátní schopnost sebereflexe, ochota pracovat na vlastním růstu

Výhodou:

  • praxe v pomáhající, léčebné, adiktologické, sociální nebo zdravotnické oblasti
  • alespoň započatý sebezkušenostní výcvik, případně další kurzy
  • řidičský průkaz „B“

Nabízí:

  • 0,5 – 1,0 úvazek dle dohody
  • zázemí největší organizace v ČR působící v oblasti drogové problematiky, zajímavou a odpovědnou práci
  • mzdové podmínky dle tabulek MPSV s příplatky a osobním ohodnocením, 5 týdnů dovolené
  • kvalitní zaškolení pro práci s uživateli drog
  • podporu v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • pravidelnou supervizi
  • vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
  • možnost spolupráce na dalších zajímavých projektech v rámci organizace

Odpovědi a profesní CV zasílat na emailovou adresu: pesek@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 605 240 501 (David Pešek.