Kontaktní pracovník, NZDM MeziČas

Magdaléna o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ PRACOVNÍK do NZDM MeziČas.

Místo výkonu práce: Benešov
Forma a výše úvazku: částečný/plný, smlouva na dobu určitou (zástup za RD)
Plánovaný nástup: březen 2018

Náplň práce:

  • přímá individuální i skupinová práce s klienty na nízkoprahovém klubu a s ní související administrativa;
  • příprava a realizace preventivních a volnočasových aktivit; aktivní a pravidelná účast na týmových poradách, intervizích a supervizích.

Požadavky:

  • věk minimálně 21 let;
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou;
  •  zkušenost s prací s kolektivem (starší školní věk a mládež), základní přehled o prevenci rizikového chování;
  • schopnost týmové i samostatné práce, spolehlivost a zodpovědnost;
  • komunikační dovednosti a schopnost práce na PC v Microsoft Office.

Výhodou:

  • VOŠ, VŠ – sociální práce, psychologie, speciální či sociální pedagogika, adiktologie;
  • předchozí praxe na NZDM či zkušenost v oblasti adiktologických služeb.

Nabízí:

  • zázemí profesionální nestátní organizace s dvacetiletou tradicí;
  • platové podmínky dle tarifů MPSV;
  • kontinuální vzdělávání v oboru, možnost seberealizace a osobnostního růstu;
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné vzdělávání).

Máte-li zájem o práci, zašlete životopis spolu s motivačním dopisem do 22. 1. 2018 na níže uvedenou emailovou adresu. Výběrové řízení je tříkolové, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni do druhého kola nejpozději 29. ledna 2018. Druhé kolo VŘ je realizováno formou osobního pohovoru, který se uskuteční dne 9. 2. 2018 v Benešově. Třetí kolo je realizováno formou jednodenní stáže přímo v NZDM MeziČas.

Kontaktní osoba: Sandra Nechybová, zástupce vedoucí NZDM MeziČas: nzdm@magdalena-ops.cz; +420 739 570 998.

Další informace naleznete zde: inzerát