Kontaktní pracovník, Drop In

Drop In, o. p. s., projekt Nízkoprahové středisko, přijme do svého týmu posilu na pozici kontaktního pracovníka. Místo výkonu práce na Praze 1.

Náplň práce:

  • kontaktní práce s uživateli nelegálních návykových látek
  • výměny stříkaček
  • základní poradenství v oblasti terciární prevence

Požadavky:

  • střední, vyšší nebo vysokoškolské vzdělání
  • ochotu k internímu vzdělávání
  • aktivní znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • v rámci přijímacího řízení absolvovánístáže

Nabízí:

  • tabulkový plat v sociálních službách
  • do konce 2018 práci na DPP, poté nejméně 0,5 úvazek
  • v případě potřeby možnost dodělat si kurz pracovníka v sociálních službách
  • flexibilní domlouvání služeb
  • pravidelné supervize, příspěvek na vzdělávání
  • osobní rozvoj (prostředí náročné klientely)
  • funkčně komunikující a podpůrný tým

Místo je vhodné i pro studenta či absolventa SŠ, VOŠ nebo VŠ.

Nástup: cca září až říjen 2018

Životopis a stručný motivační dopis zasílejte do 15. 7. 2018 na emailovou adresu lucie.zittova@dropin.cz, do předmětu prosím uveďte „kontaktní pracovník středisko“. Uchazeči vybraní do druhého kola budou pozváni k osobnímu pohovoru a následně k absolvování stáže v zařízení.

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Zittová, tel. 222 221 431 nebo 222 221 124.