Kontaktní pracovník do Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež MeziČas

Magdaléna o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Kontaktní pracovník do Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež MeziČas.

Místo výkonu práce: Benešov

Forma a výše úvazku: částečný/plný, smlouva na dobu určitou

Plánovaný nástup: leden 2019

Náplň práce:

  • přímá individuální i skupinová práce s klienty na nízkoprahovém klubu a s ní související administrativa
  • příprava a realizace preventivních a volnočasových aktivit
  • aktivní a pravidelná účast na týmových poradách, intervizích a supervizích

Požadavky:

  • věk minimálně 21 let
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenost s prací s kolektivem (starší školní věk a mládež), základní přehled o prevenci rizikového chování
  • schopnost týmové i samostatné práce, spolehlivost a zodpovědnost
  • komunikační dovednosti a schopnost práce na PC v Microsoft Office

Výhodou:

  • vystudovaný obor VOŠ, VŠ – sociální práce, psychologie, speciální či sociální pedagogika, adiktologie
  • předchozí praxe na NZDM či zkušenost v oblasti adiktologických služeb

Nabízí:

  • zázemí profesionální nestátní organizace s dvacetiletou tradicí
  • platové podmínky dle tarifů MPSV
  • kontinuální vzdělávání v oboru, možnost seberealizace a osobnostního růstu
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné vzdělávání)

Máte-li zájem o práci, zašlete životopis spolu s motivačním dopisem do 23. 11. 2018 na níže uvedenou emailovou adresu. Výběrové řízení je tříkolové, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni do druhého kola nejpozději 28. 11. 2018. Druhé kolo VŘ je realizováno formou osobního pohovoru, který se uskuteční dne 3. 12. 2018 v Benešově. Třetí kolo je realizováno formou jednodenní stáže přímo v NZDM MeziČas.

Kontaktní osoba: Sandra Nechybová, zástupce vedoucí NZDM MeziČas, nzdm@magdalena-ops.cz; +420 739 570 998.