Externí pracovník/ice metadonového substitučního programu

Terapeutické centrum na Bratislavské Spoli Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na místo: externí pracovník/ice metadonového substitučního programu.

Práce na DPP.

Náplň práce:

  • Asistence zdravotnickému pracovníkovi při víkendových výdejích metadonu.
  • Vedení administrativy metadonového substitučního programu.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy škol, adiktology nebo absolventy vzdělávání v recovery koučování.

Požadavky:

  • Ukončené, nebo alespoň započaté VŠ, VOŠ obor sociální práce, nebo VŠ medicínského zaměření, absolvování vzdělávání pracovníka v sociálních službách, nebo kurzu v recovery koučování.
  • Předpoklady pro práci s lidmi, osobní zralost, psychickou odolnost.
  • Trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu, ochotu vzdělávat se, dochvilnost a spolehlivost.

Výhodou:

  • Zkušenost práce s Romy nebo v oblasti závislostí.

Nabízí:

  • Práce na Dpp.
  • Mzda 270Kč/hod (jeden den služby = 2 hodiny, počet dní dle dohody, avšak s minimální možnou vytížeností z hlediska počtu dnů služeb a počtu pracovníků na DPP).
  • Místo výkonu práce v centru Brna, ulice Bratislavská.
  • Zázemí zavedené organizace.

Uzávěrka přihlášek, zaslání životopisů a motivačních dopisů: 10. 12. 2021.

Plánovaný termín pohovorů: 17. 12. 2021 čas pohovoru bude upřesněn. Pokud Vás do 13. 12. 2021 nekontaktujeme, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola.

Plánovaný nástup: leden 2022

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: kozel@podaneruce.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Kozel, DiS., M+420 778 705 025