EKONOM, Portus Prachatice

Portus Prachatice o.p.s., vypisuje výběrové řízení na post EKONOMA  s orientací v dotačních systémech NNO.

Náplň práce:

Zodpovědnost za řízení projektů, spolupráce s ředitelem na rovině financování organizace (administrace dotací a jejich čerpání, tvorba rozpočtů), vyhledávání zdrojů financování, příprava podkladů pro účetní, provádění finančních transakcí.

Nabízíme:

Různorodou, smysluplnou a flexibilní práci, uplatnění kreativity, profesní i osobní rozvoj, podporu vzdělávání, možnost zapojení se do rozvoje zkušené organizace kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání, dobré organizační a komunikační schopnosti, analytické a koncepční myšlení, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, ochotu a schopnost rychle se učit novým věcem, trestní bezúhonnost

Výhodou – orientace a zkušenosti s dotačním systémem NNO (např. státní dotace, nadační fondy, granty EU), zkušenosti ze sociální oblasti a oblasti práce s dětmi a rodinami, znalost zákona 108/2006 Sb.

Doplňující informace:

  • úvazek 0,5 s možností navýšení
  • možný nástup říjen 2017
  • základní plat od 10 000,- Kč + až 6000,- Kč osobní ohodnocení

Životopisy zasílejte na adresu reditel@portusprachatice.cz nejpozději do 18. 9. 2017, předběžný termín výběrového řízení je 22. 9. 2017

Bližší informace na tel.: 722 928 192 a http://www.portusprachatice.cz/aktuality/vyberove-rizeni_190.html