Terénní pracovnice/pracovník

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Terénní programy v Brně, Renneská třída 36, vypisuje výběrové řízení na místo: Terénní pracovnice/pracovník.

Náplň práce:

  • sociální práce s uživateli drog v rámci terénního programu, především s lidmi užívajícími injekčněodborné poradenství (sociální, zdravotní a trestněprávní oblast) založené na přístupu Harm Reduction
  • podpora motivace ke změně rizikového chování
  • zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními
  • aktivní monitoring a vyhledávání potenciálních klientů služby v jejich přirozeném prostředí

Požadavky:

  • vzdělání dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. (obory: sociální pracovník, sociální pedagog, pracovník v sociálních službách, odborný pracovník – psycholog, adiktolog) nebo zdravotnické vzdělání, případně započaté vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • motivaci pro práci s cílovou skupinou

Výhodou:

  • předchozí dobrovolnická nebo zaměstnanecká praxe v drogových či jiných sociálních službách

Nabízí:

  • místo výkonu práce v centru Brna i v okrajových částech města včetně okresu Brno-venkov
  • smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
  • plný úvazek (40 hodin týdně), případně po dohodě úvazek zkrácený
  • zajímavou práci v mladém profesionálním kolektivu
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • možnost učit se od zkušenějších kolegů a dalšího vzdělávání v oboru
  • plat 25 000 Kč/měsíčně

Uzávěrka přihlášek: 18. 9. 2018

Plánovaný termín pohovorů: 20., 21. a 24. 9. 2018

Plánovaný nástup: říjen 2018 (příp. dohodou)

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: stromsikova@podaneruce.cz. Pokud Vás do 19. 9. 2018 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil/-a do užšího výběrového kola. Kontaktní osoba: Mgr. Alžběta Stromšíková Telefon: +420 775 271 191.