Terapeut v terapeutické komunitě

Obecně prospěšná společnost Magdaléna přijme do týmu terapeutické komunity terapeuta.

Pracovní náplň:

  • vedení programu terapeutické komunity.

Nabízí:

  • práce na plný úvazek ve směnném provozu,
  • zázemí profesionální nestátní organizace s dvacetiletou tradicí,
  • týmovou spolupráci,
  • odpovídající platové zařazení,
  • kontinuální vzdělávání v oboru,
  • další pracovní benefity.

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • znalost cizího jazyka výhodou,
  • minimálně započatý sebezkušenostní výcvik.

Výhodou jsou zkušenosti z praxe v adiktologii a terapeutická praxe.

Výběrové řízení je dvoukolové. Uzávěrka výběrového řízení (termín pro zaslání potřebných dokumentů) je 31.3.2021.

Přihlášku do VŘ zašlete emailem na adresu hanzal@magdalena-ops.cz, k přihlášce, prosím, připojte svůj profesní životopis a motivační dopis.

Pro bližší informace kontaktujte vedoucího terapeutické komunity – Mgr. Pavla Hanzala, tel. 733 116 055.