Terapeut následné péče

Terapeut následné péče – programu Doléčovací centrum Magdaléna Podolí.

Základní informace o dané pozici:

  • náplň práce: individuální případová práce, skupinová práce s klienty, sociální práce
  • rozsah práce: poloviční úvazek
  • místo výkonu práce: Praha – Podolí
  • nástup: leden/únor 2019

Podmínky:

  • věk minimálně 21 let
  • VŠ vzdělání humanitního zaměření/adiktologie
  • výhodou praxe v oblasti léčby a prevence závislostí, nejlépe v oblasti sekundární a terciární prevence drogových závislostí, individuální či skupinové psychoterapie nebo rodinné terapie
  • absolvovaný nebo započatý sebezkušenostní terapeutický výcvik

Nabízí:

  • zajímavou práci v oblasti léčby závislostí v programu následné péče, včetně tréninkových bytů
  • zaškolení a podporu týmu, supervize
  • možnosti seberealizace a osobního růstu
  • další vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody
  • zázemí zavedené organizace
  • odpovídající platové ohodnocení

Výběrové řízení:

Máte-li zájem o práci, zašlete prosím svůj životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu podolí@magdalena-ops.cz. Vybraní zájemci budou pozvání k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v prostorách Doléčovacího centra v Praze – Podolí, Pod Vyšehradem 1.