Sociální pracovník/pracovnice do TK Heřmaň – Němčice

Terapeutická komunita Heřmaň – Němčice organizace Sananim z.ú. přijme do svého týmu kandidáta na pozici Sociální pracovník/pracovnice.

Terapeutická komunita Němčice vznikla v roce 1991 jako první komunita svého druhu; slouží k dlouhodobé pobytové léčbě a sociální rehabilitaci dospělých uživatelů drog. Má kapacitu 20 osob.

Náplň práce:

  • vedení individuálního sociálního poradenství,
  • vedení admin. agendy,
  • účast na poradách a supervizích.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru sociální práce,
  • upřednostňujeme pracovníky s praxí (alespoň minimální) v sociální oblasti,
  • orientace v sociálních službách, metodách a standardech sociální práce (znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách),
  • komunikační dovednosti a ochota k týmové práci,
  • psychickou a zdravotní způsobilost,
  • zkušenosti z oblasti poradenství a sociální práce,
  • organizační schopnosti a zkušenosti s vedením dokumentace,
  • trestní bezúhonnost,
  • ŘP.

Nabízí:

  • zajímavou a odpovědnou práci ve zkušeném týmu,
  • mzdové podmínky odpovídá tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením,
  • podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru,
  • vlídné pracovní prostředí a podporu.

Odpovědi a profesní CV zasílejte na hulik@sananim.cz. Součástí přijímacího řízení může být několikadenní stáž v zařízení. Nástup podle dohody.

Pro další informace se obracejte telefonicky na 702 036 234 (M. Hulík).