Sociální pracovník do programu Sociální asistence a poradenství

STŘED, z. ú. vypisuje nabídku volného pracovního místa na obsazení pozice: SOCIÁLNÍ PRACOVNICE / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK programu Sociální asistence a poradenství, s místem výkonu práce v Třebíči a v Moravských Budějovicích.

Rámcová náplň práce:

  • sociální práce s rodinami ohroženými rizikovými jevy,
  • terénní a ambulantní forma práce.

Požadavky:

  • vzdělání a odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník – nejedná se o pracovníka v sociálních službách),
  • orientace v problematice sociálně-právní ochrany,
  • trestní bezúhonnost,
  • schopnost komunikace a práce s dospělými a dětmi,
  • samostatnost v rozhodování a flexibilitu,
  • ochotu pracovat v odpoledních hodinách,
  • zodpovědnost a spolehlivost,
  • dobrý zdravotní stav,
  • ochotu dále se vzdělávat,
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz B,
  • praxe v oboru vítána.

Nabízí:

  • odpovídající platové ohodnocení,
  • 1,0 pracovní úvazek,
  • zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení),
  • zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti,
  • profesní růst,
  • nástup – duben 2020,
  • 25 dní dovolené.

Nezbytné náležitosti přihlášky:

  • motivační dopis,
  • strukturovaný životopis,
  • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů).

Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229, 674 01 Třebíč nebo na email: homolkova@stred.info do 10. 1. 2020.

Bližší informace: Mgr. Hana Oravcová, tel: 775 725 664, e-mail: oravcova@stred.info