SANANIM přijme psychiatra/psychiatričku

SANANIM, z.ú., hledá psychiatra/psychiatričku do psychiatrické ambulance zaměřené na léčbu závislostí a duálních diagnos u závislých, sídlící v centru Prahy. Program ambulance nabízí v rámci substituční léčby strukturovaný léčebný program s velkým důrazem na individuální a skupinovou práci.

Požadavky:

  • Atestaci, popř. přípravu na atestaci v oboru Psychiatrie
  • Alespoň započatý psychoterapeutický výcvik
  • Chuť podílet se na zavádění inovativních přístupů
  • Respekt ke klientům a víru v úzdravu

Náplň práce:

  • Vstupní prohlídky, diagnostika
  • Sestavení medikace
  • Individuální terapie
  • Účast na poradách a konciliích napříč zařízeními celé organizace SANINIM z.ú.

Nabízí:

  • Práci ve zkušeném, multidisciplinárním týmu
  • Klientelu s širokým spektrem diagnóz
  • Pravidelnou supervizi a podporu dalšího vzdělávání
  • Komerční platové podmínky
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Zázemí stabilní organizace s dlouholetou tradicí a příjemný pracovní kolektiv

Kontakt pro zájemce: kolenata@sananim.cz