Psychoterapeut

Denní stacionář SANANIM hledá vhodného kandidáta na plný pracovní úvazek na pozici: Psychterapeut.

Nástup ihned; pracoviště: Praha 7.

Náplň práce:

  • spoluvedení intenzivního programu léčby závislých v denním stacionáři,
  • vedení psychoterapeutických skupin, komunit a neverbálních technik,
  • individuální poradenství a psychoterapie,
  • účast na poradách zařízení a supervizích.

Požadavky:

  • dokončené vzdělání VŠ, VOŠ, obor psychologie, sociální práce, speciální pedagogika, adiktologie,
  • minimálně započatý psychoterapeutický výcvik,
  • preferujeme uchazeče s praxí v sociálních či zdravotnických oborech; popř. se zkušeností s individuální a skupinovou prací s klienty,
  • praxe v oboru adiktologie vítána,
  • schopnost práce v týmu,
  • zájem o obor.

Nabízí:

  • mzdové podmínky odpovídá tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením,
  • podporu pro další vzdělávání v oboru,
  • vlídné, přátelské pracovní prostředí a práci v týmu.

Odpovědi a profesní CV zasílejte na: smejkal@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů kontaktujte Marka Šmejkala, tel. 605 212 175.

Více informací o zařízení DST ambulance můžete najít zde.