PSYCHIATR/PSYCHIATRIČKA do Adiktologické ambulance, SANANIM

Adiktologická ambulance SANANIM (nestátní zdravotnické zařízení) hledá atestovaného i neatestovaného psychiatra/psychiatričku na úvazek 0,2 – 0,5 pro ambulantní program péče o pacienty užívající návykové látky a závislé.

Požadavky:

  • věk minimálně 25 let
  • ochota pracovat v multidisciplinárním týmu
  • zkušenost v oboru adiktologie výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B vítán

Nabízí:

  • zajímavou práci v multidisciplinárním týmu na částečný úvazek – 0,2 úvazek
  • plat přiměřený průměru ambulantního lékaře-specialisty v zaměstnaneckém poměru dle dosaženého vzdělání (25 000 – 50 000 / celý úvazek).
  • podporu dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • zajímavou práci ve flexibilním prostředí
  • zajištění supervize

Náplň práce:

  • ambulantní léčba psychiatrických komplikací a léčba závislostí
  • v indikovaných případech práce v přirozeném prostředí klienta
  • porady týmu a supervizní setkání

Více informací o zařízení Adiktologické ambulance můžete najít na http://sananim.cz/adiktologicka-ambulance.html.

Nástup: možný ihned, preferujeme možnost brzkého nástupu.

Kontakt:

Životopis zasílejte na jméno: Ondřej Jedlička; ondrej.jedlicka@sananim.cz; tel.: 602 506 512.