Projektová manažerka/Projektový manažer

Obecně prospěšná společnost Magdaléna hledá člověka na pozici: Projektová manažerka/Projektový manažer.

Kdo jsme:
Magdaléna, o.p.s. se věnuje prevenci a léčbě závislostí. Věříme, že každý člověk je důležitý a pomáháme lidem, kterým už často nikdo pomoci nechce. V projektové kanceláři zajišťujeme a spravujeme finanční zdroje, které nám umožňují dělat práci odborně a současně lidsky. V Magdaléně máme odvahu dělat věci dobře, smysluplně a zároveň dle platných podmínek a pravidel. Právě teď hledáme novou posilu, která nám pomůže odvážnou a silnou Magdalénu nadále tvořit. Sháníme parťačku nebo parťáka, která/ý věří, že neziskovka není sprosté slovo, že pomáhat je správné a že lidé, kteří se potýkají se závislostí mají právo na profesionální služby.

Koho hledáme:
Člověka, který dokáže vést evropské projekty, které zajištují chod našich programů a zároveň dokáže spravovat granty a dotace pro naše preventivní a vzdělávací programy. Jedná se o jedinečnou kombinaci aktivit, která zaručí, že vás práce s námi bude nejen bavit, ale také vám bude dávat smysl.
Vaše náplň práce bude obnášet zejména:
Management vlastního portfolia projektů financovaných z evropských zdrojů (ve spolupráci s finančním manažerem a s vedoucími odborných programů) vč. jejich aktivního vyhledávání a přípravy žádostí
Management portfolia grantů a dotací odborných preventivních a vzdělávacích programů
Administraci žádostí směrem k nadacím a fondům (někdy i v angličtině)
Spolupráci a komunikaci s našimi odbornými týmy i s externími donory a partnery.
Budete součástí malého týmu, který se krom realizace evropských projektů zabývá také zajištěním sociálních a zdravotních služeb, fundraisingu, PR, dobrovolníkům, komunitnímu rozvoji i dlouhodobé mezinárodní spolupráci.
Co od Vás potřebujeme:
Prokazatelnou zkušenosti s přípravou žádostí a řízením evropských projektů, příp. s administrací dalších grantů a dotací a k tomu odvahu a potřebnou dávku kreativity při designu projektových žádostí vycházejících ze skutečných potřeb organizace
Smysl pro zodpovědnost – precizní příprava, práce s prioritami a samostatné plnění cílů ve stanovených termínech je pro vás samozřejmostí
Umění spolupráce – dokážete najít vhodná řešení, a to i v náročných a vypjatých situacích s ohledem na všechny zainteresované strany
Cit pro komunikaci – vládnete slovem i písmem, projektům umíte vdechnout život a nadšení, dokážete navázat respektující přístup s kolegy uvnitř organizace a zároveň partnerskou komunikaci se zástupci donátorů a dalších partnerů vně organizace
Technické dovednosti – využívání standardních elektronických nástrojů vám není cizí, s programy a aplikacemi MS či Googlu jste za jedno a dokážete se zorientovat i v jiných elektronických systémech a databázích
Orientace v oblasti sociálních služeb – výhodou je vzdělání či praxe v oboru, povědomí o systému financování sociálních a zdravotních služeb a neziskových organizací.

Co Vám nabízíme:
Napínavou, zajímavou a především smysluplnou práci v přátelském a vlídném kolektivu
Zázemí profesionální společnosti, partnerský přístup, individuální podporu a vedení.
HPP 0,8-1,0 úv., částečná práce z domova
Odpovídající finanční ohodnocení
Vaši práci budeme oceňovat i možností průběžného vzdělávání, příspěvkem na stravu, 5 týdny dovolené či účastí na odborných konferencích a seminářích.
Vybavíme vás notebookem, telefonem a budeme pečovat o vaše pracovní pohodlí.
A ještě něco na víc!
Získáte práci v srdci brdských lesů, cca 30 min od Prahy v Mníšku pod Brdy (možnost organizačního svozu). Lesy, houby, farma, zahrada, jedinečná atmosféra, a dokonce i vlastní rozhledna přímo vybízí k procházkám mezi pracovními úkoly. Den, co den budete nasávat atmosféru plnou naděje, pokory, poznání a uzdravení.

Zní to jako něco pro Vás? Máte odvahu udělat krok směrem k nám?
Zašlete nám svůj životopis vč. dvou referencí a motivační dopis nejpozději do 18. 6. 2021. Druhé kolo výběrového řízení se uskuteční 24.6.2021.
Pro více informací neváhejte kontaktovat Zdeňku Effenberger na: effenberger@magdalena-ops.cz, 777166415.