Projektová manažerka/Projektový manažer

Magdaléna hledá člověka na pozici: Projektová manažerka/Projektový manažer.

Kdo jsme:
Magdaléna, o.p.s. se věnuje prevenci a léčbě závislostí. Věříme, že každý člověk je důležitý a pomáháme lidem, kterým už často nikdo pomoci nechce. V projektové kanceláři zajišťujeme a spravujeme finanční zdroje, které nám umožňují dělat práci odborně a současně lidsky, máme odvahu dělat věci dobře, smysluplně a zároveň dle platných podmínek a pravidel. Hledáme parťačku nebo parťáka, která/ý věří, že neziskovka není sprosté slovo, že pomáhat je správné a že lidé, kteří se potýkají se závislostí, mají právo na profesionální služby.

Koho hledáme:
Člověka, který dokáže vést evropské projekty a spravovat granty a dotace pro naše preventivní a vzdělávací programy. Jedná se o jedinečnou kombinaci aktivit, která zaručí, že vás práce s námi bude nejen bavit, ale také vám bude dávat smysl.

Vaše náplň práce bude obnášet zejména:

  • Management projektů financovaných z EU (ve spolupráci s finančním manažerem a s vedoucími odborných programů).
  • Management grantů a dotací preventivních a vzdělávacích programů.
  • Administraci žádostí směrem k nadacím a fondům (někdy i v angličtině).
  • Spolupráci a komunikaci s našimi odbornými týmy i s externími donory a partnery.
  • Rozvoj mezinárodní spolupráce.

Budete součástí malého týmu, který se krom realizace evropských projektů zabývá také zajištěním sociálních a zdravotních služeb, fundraisingu, PR, komunitnímu rozvoji i dlouhodobé mezinárodní spolupráci.

Co nás zaujme:

  • Zkušenost s vedením evropských projektů, příp. s administrací dalších grantů a dotací
    Smysl pro zodpovědnost – preciznost, práce s prioritami, samostatnost.
  • Umění spolupráce – dokážete najít vhodná řešení, a to i v náročných situacích.
  • Cit pro komunikaci – vládnete slovem i písmem, projektům umíte vdechnout život a nadšení, dokážete navázat respektující přístup s kolegy a zároveň partnerskou komunikaci s partnery.
  • Technické dovednosti –MS Office, Google a jiné elektronické nástroje a aplikace.
  • Orientace v oblasti sociálních služeb – výhodou bude vzdělání či praxe v oboru, povědomí o systému financování sociálních a zdravotních služeb a neziskových organizací.

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavou, napínavou a především smysluplnou práci.
  • Zázemí profesionální společnosti, partnerský přístup, individuální podporu a vedení.
  • HPP 0,8-1,0 úv., částečná práce z domova.
  • Férové finanční ohodnocení.
  • Možnost vzdělávání, příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené, účast na odborných konferencích, notebook, telefon, paušál, data aj.
  • Inspirativní pracovní prostředí zasazené do brdských lesů.

Zní to jako něco pro Vás?
Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Přihlášky budeme hodnotit průběžně až do konce prázdnin. Termín nástupu domluvíme individuálně. Všechny dotazy ráda zodpoví projektová ředitelka Zdeňka Effenberger, effenberger@magdalena-ops.cz, 777166415.