Pracovní terapeut

Magdaléna o.p.s. hledá pracovního terapeuta.

Náplň práce:

  • vedení zemědělského hospodářství, chov a produkce zvířat, zahradnictví a pěstitelství rostlinných komodit – ovoce, zelenina;
  • práce s lidmi – vedení malého týmu klientů (léčících se ze závislosti) při pracovní terapii na farmě a zahradě.

Místo pracoviště: Mníšek pod Brdy (Středočeský kraj).

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou (výhodou obor chovatel, pěstitel, veterinární pracovník nebo sociální obory),
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • zodpovědnost, samostatnost, otevřenost, spolehlivost a pečlivost,
  • ochotu k víceletému vzdělávání v sociálně-terapeutické oblasti,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel),
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • čistý trestní rejstřík.

Výhodou:

  • předchozí zkušenost s vedením zemědělského provozu,
  • zkušenost  v pomáhajících profesích.

Nabízí:

  • odpovědnou práci v profesionální nestátní organizaci s 20letou tradicí,
  • adekvátní platové zařazení dle zkušeností a vzdělání,
  • příjemné zázemí a týmovou spolupráci,
  • podporu v kontinuálním vzdělávání v oboru sociální práce.

Výběrové řízení:

Máte-li zájem o uvedenou pozici, pošlete svůj strukturovaný profesní životopis spolu s motivačním dopisem na email krejcikova@magdalena-ops.cz, případně volejte Lucii Krejčíkové na číslo 739 303 024.