PR manažer/ka

Tisková zpráva, setkání s novináři, procházka po farmě uprostřed lesa nebo pořádání konference? Pozvánka na večírek nebo promítání? Newsletter, plakát, sociální sítě? Magdaléna o.p.s. hledá člověka, který to dovede!

CO VÁS ČEKÁ:

  • tvorba mediálního plánu a plánu propagačních aktivit organizace,
  • příprava tiskových materiálů, komunikace s grafiky a tiskárnami,
  • psaní tiskových zpráv, článků a podkladů pro propagační materiály,
  • zajištění akcí pro veřejnost, organizování interních setkání,
  • správa webu a sociálních sítí,
  • spolupráce s projektovým oddělením, zodpovědnost za dodržování smluv o propagaci,
  • spolupráce s fundriserkou.

POŽADAVKY:

  • VŠ/SŠ vzdělání,
  • praxi na podobné pozici (PR, management, produkce apod.),
  • schopnost spolupráce v týmu,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • otevřenost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
  • pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem).

VÝHODOU:

  • zkušenost z oblasti sociálních/zdravotních služeb a neziskového sektoru.

NABÍZÍ:

  • práci v profesionální nestátní organizaci s více než dvacetiletou tradicí,
  • příjemné zázemí a týmovou spolupráci,
  • pracovní úvazek (až 1,0), možnost home office,
  • osobní rozvoj, vzdělávání,
  • stáže v jednotlivých pobočkách, které poskytují prevenci a léčbu závislostí (NZDM, CAS, ambulance, terapeutická komunita),
  • možnost poznat různé přístupy a stupně práce s klienty a klientkami,
  • adekvátní platové ohodnocení,
  • další zaměstnanecké výhody (stravenky, týden dovolené navíc a další).

Máte-li zájem o práci, zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 20. 2. 2019 na e-mailovou adresu: sklenar@magdalena-ops.cz

Vybraní zájemci budou přizváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat 26. 2. 2019 v Praze. Další informace Vám poskytneme na tel. čísle 734 152 141 nebo na uvedené emailové adrese.