PR MANAŽER/KA

Obecně prospěšná společnost Magdaléna se zabývá léčbou různých druhů závislostí. Již téměř čtvrtstoletí pomáháme lidem k nezávislému životu. Právě teď hledáme někoho, kdo bude pomáhat s námi.

Víme, že komunikace je důležitá, stejně jako vztahy. A to jak s novináři a veřejností, tak i mezi sebou navzájem. Hledáme kolegyni/kolegu, která/ý nám pomůže se rozvíjet a posouvat dál. Na pozici PR manažer/ka budete zodpovědní za interní komunikaci, komunikaci s veřejností a mediální obraz naší organizace.

Co bude vaším úkolem?

  • Příprava informačních materiálů, výročních zpráv, textů na web.
  • Tvorba komunikační strategie a plánů.
  • Pravidelná příprava interního zpravodaje a monitoringu médií.
  • Správa a rozvoj sociálních sítí.
  • Psaní článků a tiskových zpráv.
  • Komunikace s médii a vyhledávání vhodných mediálních příležitostí.
  • Spolupráce na marketingových aktivitách (informační videa, FR a crowfundingové kampaně).
  • Podpora mezinárodní spolupráce.
  • Šíření dobrého jména Magdalény, o.p.s.

Co od vás potřebujeme?

  • Prokazatelnou zkušenost z oblasti public relations, médií, marketingu aj.
  • Umění psát (články, tiskové zprávy, texty do výroční zprávy, na web aj.).
  • Vynikající schopnost komunikace (s kolegy napříč organizací, s veřejností).
  • Vysokou úroveň českého jazyka slovem i písmem.
  • Smysl pro zodpovědnost, samostatnost, plánování a naplňování termínů.
  • Dobrou znalost sociálních sítí a znalost grafických programů (Canva, Photoshop apod.).

Co můžeme nabídnout my?

  • Zázemí a stabilitu silné české neziskovky.
  • Velkou míru svobody (ale i zodpovědnosti).
  • Prostor pro kreativitu.
  • HPP 0,8 – 1,0 úv., částečná práce z domova.
  • Férové platové podmínky.
  • Možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravu, notebook, telefon, paušál a data.
  • Inspirativní pracovní prostředí zasazené do brdských lesů.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, přihlášky budeme hodnotit průběžně až do konce prázdnin. Termín nástupu domluvíme individuálně.

Všechny dotazy ráda zodpoví projektová ředitelka Zdeňka Effenberger, effenberger@magdalena-ops.cz, 777166415.