Odborný ředitel/ka prevence vzdělávání, Magdaléna o.p.s.

Magdaléna, o.p.s., nestátní nezisková organizace, působící ve Středočeském kraji a v Praze, která poskytuje ucelený systém zdravotních a sociálních služeb v oblasti prevence a léčby různých typů závislostí hledá do managementu organizace nového kolegu/kolegyni na pozici: „ODBORNÝ ŘEDITEL/KA PREVENCE A VZDĚLÁVÁNÍ“

Náplň práce:

  • Strategické a operativní řízení třech úseků – Centra primární prevence, Centra vzdělávání a Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež,
  • tvorba koncepce a rozvojových záměrů v uvedených oblastech,
  • personální řízení a metodická podpora vedoucích pracovníků,
  • spolupráce s představiteli veřejné správy a odborných asociací,
  • spolupráce s partnerskými organizacemi včetně zahraničních.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (magisterské studium),
  • praxe (min. 5 let) ve vedoucí pozici v neziskové/sociální/školské sféře,
  • psychoterapeutické vzdělání,
  • orientace v problematice programů primární prevence rizikového chování, práce s dětmi, školství, vzdělávání pedagogů apod.,
  • tvůrčí schopnosti, strategické myšlení, schopnost týmové spolupráce,
  • spolehlivost, zodpovědnost, komunikační dovednosti,
  • znalost práce na PC a angličtiny.

Nabízí:

  • Práci na poloviční / celý úvazek s flexibilní pracovní dobou,
  • zázemí profesionální NGO s více jak dvacetiletou tradicí,
  • angažovaný a schopný tým spolupracovníků,
  • odpovídající platové ohodnocení a firemní benefity (podpora dalšího vzdělávání, supervize, týden dovolené navíc, stravenky, firemní notebook a telefon).

Máte-li zájem, zašlete svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu sklenar@magdalena-ops.cz. Uzavírka přihlášek do výběrového řízení je 26. 6. 2020. Vybraní zájemci budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční 29. – 30. 6. 2020. Předpokládaný nástup je od 1. 8. 2020.  Bližší informace Vám poskytne ředitel společnosti Mgr. Ondřej Sklenář, tel. 734 622 261.