Odborný pracovník či pracovnice (sociální pracovník/-ice, terapeut/-ka)

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Centrum poradenských služeb ve vězení a po výstupu (CPSVV) v Brně, Špitálka 23, vypisuje výběrové řízení na 2 volná pracovní místa: Odborný pracovník či pracovnice (sociální pracovník/-ice, terapeut/-ka).

Náplň práce:

  • poradenská a sociální práce individuální a skupinovou formou
  • dluhové, pracovní a finanční poradenství
  • poskytování informačního servisu
  • doprovázení klientů
  • administrativa spojená s chodem služby

Požadavky:

  • VŠ/VOŠ (soc. práce, andragogika, soc. pedagogika, etopedie, psychologie, adiktologie)
  • praxe v oboru závislostí nebo sociální práci
  • orientace v problematice adiktologie
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • věk min. 25 let

Výhodou:

  • další vzdělání
  • znalost AJ

Nabízí:

  • místo výkonu práce v centru Brna
  • smlouvu na dobu určitou s perspektivou doby neurčité
  • zajímavou a tvořivou práci v malém kolektivu
  • zázemí zavedené neziskové organizace
  • profesní růst – další vzdělávání, stáže, externí supervize, účast na odborných konferencích
  • výše platu dle délky praxe a vzdělání
  • výše úvazku 1,0
  • 6 týdnů dovolené

Uzávěrka přihlášek: 16. 9. 2018

Plánovaný termín pohovorů: 20. 9. 2018 odpoledne

Plánovaný nástup: říjen 2018

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: vezeni@podaneruce.cz. Více informací naleznete na http://www.podaneruce.cz/programy-a-pece/drogove-sluzby-vevezeni/drogove-sluzby-ve-vezeni-a-nasledna-pece-brno/. Pokud Vás do 19. 9. 2018 neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Bílý Telefon: +420 545 247 542.