Kontaktní pracovník

COKUZ přijme kontaktního pracovníka.

Centrum pro osoby v konfliktu se zákonem (COKUZ SANANIM) je ambulantní centrum poskytující podporu, poradenství, asistenci a léčbu lidem ohroženým důsledky užívání nealkoholových drog a jejich sociálnímu okolí). Vyhlašuje výběrové řízení na pozici Kontaktní pracovník. Nástup: co nejdříve.

Požadavky:
• Minimálně započaté vyšší odborné vzdělání v oboru (adiktologie, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika, zdravotní škola atd.)
• Praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti, alespoň 2 roky
• Započatý psychoterapeutický výcvik, nebo jiný dlouhodobý poradenský kurz výhodou
• Schopnost pracovat samostatně respektive v terapeutickém páru (skupinové poradenství)
• Komunikační dovednosti a ochota k týmové práci
• Zájem a chuť pracovat s uživateli drog
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• Trestní bezúhonnost
• Další požadavky: otevřenost novým přístupům, zvídavost a invenční přístup, komunikativnost, schopnost týmové práce a spolupráce, pečlivost, tvořivost, flexibilnost a psychická odolnost.

Nabízí:
• Zajímavou a odpovědnou práci (celý nebo kratší úvazek)
• Mzdové podmínky odpovídající tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
• Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
• Vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Náplň práce :
• Individuální a skupinové poradenství s klienty ve výkonu vazby a výkonu trestu
• Práce s motivací klienta ke změně
• Individuální poradenství v ambulantní části programu
• Práce s rodinným prostředím klienta
• Sociální poradenství
• Telefonické poradenství
• Korespondenční práce
• Osobní asistence
• Vedení klientské dokumentace
• Aktivní účast na poradách, supervizích, intervizích atd.
• Průběžné vzdělávání v oboru – konference, semináře, kurzy, výcviky atd.

Odpovědi a profesní CV zasílejte na kalousek@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 777718695, Luděk Kalousek