Adiktologická ambulance Beroun hledá Terapeuta!

Obecně prospěšná společnost Magdaléna, která poskytuje sociální a zdravotní služby v oblasti prevence a léčby závislostí, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici: Terapeut/ka v ambulantním programu.

Forma práce:

hlavní pracovní poměr (0,5 – 1,0 HPP)

Náplň práce:

  • ambulantní léčba a doléčování v oblasti návykového chování (adiktologie),
  • individuální a skupinová práce s klienty,
  • rodinná terapie a poradenství,
  • zdravotní výkony,
  • evidence klientů, vedení zdravotnické dokumentace.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru adiktologie, psychologie, psychiatrická sestra, aj.,
  • praxe v oboru adiktologie min. 2 roky,
  • trestní bezúhonnost,
  • min. započatý psychoterapeutický výcvik,
  • kurzy krizové intervence a motivačních rozhovorů výhodou,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PS – MS Office – Word, Excel, internet.

Nabízí:

  • odpovědnou práci v profesionální nestátní organizaci s dvacetiletou tradicí,
  • adekvátní platové zařazení,
  • příjemné zázemí a týmovou spolupráci,
  • pravidelnou supervizi,
  • podporu v kontinuálním vzdělávání v oboru,
  • další zaměstnanecké výhody v rámci společnosti (stravenky, týden dovolené navíc, a další).

Místo výkonu práce:

Adiktologická ambulance Beroun

Nástup:

březen/duben 2019

Výběrové řízení:
Vážné zájemce o tuto pracovní pozici prosí, aby nejpozději do 25. 3. 2019 zaslali přihlášku do výběrového řízení, včetně svého profesního strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na emailovou adresu sklenar@magdalena-ops.cz a do předmětu uvedli „VŘ_AL_2019.“ Pokud budou zájemci na základě CV vybráni, kontaktováni budou následně ohledně termínu pohovoru.

Pro bližší informace kontaktujte:

Ředitel společnosti: Mgr. Ondřej Sklenář
Mobil: 734 622 261

Výběrové řízení je dvoukolové. K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o negativním výsledku bude zasláno pouze elektronicky. Magdaléna, o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.