Adiktolog v ambulantním programu, Magdaléna o.p.s.

Obecně prospěšná společnost Magdaléna, která poskytuje sociální a zdravotní služby v oblasti prevence a léčby závislostí, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici: Adiktolog v ambulantním programu.

Forma práce: hlavní pracovní poměr (0,6 – 1,0 HPP)

Náplň práce:

  • ambulantní léčba a doléčování (individuální a skupinová práce s klienty)
  • zdravotní výkony adiktologa
  • evidence klientů, vedení zdravotnické dokumentace
  • spolupráce na pilotním provozu (máme smlouvy s VZP a dalšími zdravotními pojišťovnami)

Požadavky:

  •     VŠ vzdělání v oboru adiktologie + registrace (práce bez odborného dohledu)
  •     praxe v oboru adiktologie min. 1 rok
  •     splnění kvalifikace indexu S4 (není podmínkou – možnost doplnit po nástupu)
  •     trestní bezúhonnost;
  •     započatý psychoterapeutický výcvik či kurzy krizové intervence a motivačních rozhovorů výhodou
  •     dobré komunikační schopnosti;
  •     flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost;
  •     schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně;
  •     dobrou uživatelskou znalost práce na PS – MS Office – Word, Excel, internet;

Nabízeno:

  • zapojení do pilotního projektu VZP ve zdravotnickém provozu
  • odpovědnou práci v profesionální nestátní organizaci s dvacetiletou tradicí;
  • adekvátní platové zařazení
  • příjemné zázemí a týmovou spolupráci;
  • pravidelnou supervizi;
  • podporu v kontinuálním vzdělávání v oboru;
  • další zaměstnanecké výhody v rámci společnosti (stravenky, týden dovolené navíc, a další).

Místo výkonu práce: Adiktologická ambulance Beroun

Nástup: březen/duben 2018

Výběrové řízení:

Vážné zájemce o tuto pracovní pozici prosíme, aby nejpozději do 25. 2. 2018 zaslali přihlášku do výběrového řízení, včetně svého profesního strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na emailovou adresu sklenar@magdalena-ops.cz  a do předmětu uvedli „VŘ_AL_2018“. Výběrové řízení je dvoukolové. K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze elektronicky.

Magdaléna, o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Pro bližší informace kontaktujte:

Ředitel společnosti: Mgr. Ondřej Sklenář

Mobil: 734 622 261