Adiktolog/terapeut do Adi ambulance v Berouně

Obecně prospěšná společnost Magdaléna, která poskytuje sociální a zdravotní služby v oblasti prevence a léčby závislostí, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici: adiktolog/adiktoložka terapeut/terapeutka v Adiktologické ambulanci v Berouně.

Forma práce:

  • hlavní pracovní poměr (1,0 HPP, možnost zkráceného úvazku)

Náplň práce:

  • ambulantní léčba a doléčování v oblasti návykového chování (adiktologie)
  • individuální a skupinová práce s klienty
  • rodinná terapie a poradenství
  • zdravotní výkony
  • evidence klientů, vedení zdravotnické dokumentace

 Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru adiktologie, sociální práce, psychologie, psychiatrická sestra, aj.
  • praxe v oboru adiktologie min. 2 roky
  • trestní bezúhonnost;
  • započatý psychoterapeutický výcvik
  • kurzy krizové intervence a motivačních rozhovorů výhodou
  • dobré komunikační schopnosti;
  • flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost;
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PS – MS Office – Word, Excel, internet;

 Nabízí:

  • odpovědnou práci v profesionální nestátní organizaci s více než dvacetiletou tradicí;
  • adekvátní platové zařazení;
  • příjemné zázemí a týmovou spolupráci;
  • pravidelnou supervizi;
  • podporu v kontinuálním vzdělávání v oboru, zahraniční stáže v síti Ecett;
  • další zaměstnanecké výhody v rámci společnosti (stravenky, týden dovolené navíc, a další).

Místo výkonu práce:

  • Centrum Berouna, kam je dobrý a pravidelný dojezd z Prahy, cca. 25 min autobusem.

Nástup:

    * srpen/září 2020

Výběrové řízení:

Vážné zájemce o tuto pracovní pozici prosíme, aby nejpozději do 15. 7. 2020 zaslali přihlášku do výběrového řízení, včetně svého profesního strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na emailovou adresu jirovy@magdalena-ops.cz  a do předmětu uvedli „VŘ_AL_2020“.

Pokud budete na základě CV vybráni, kontaktujeme Vás ohledně termínu pohovoru.

Kontaktní osoba: Mgr. František Jírový, vedoucí Adiktologické ambulance Beroun. Mobil: 733 646 760.

Výběrové řízení je dvoukolové. K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze elektronicky. Magdaléna, o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, nebo neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.